pelna ksiegowosc bielsko

Przekaż nam dokumenty księgowe, a następnie … zajmij się tym, co w Twojej działalności najważniejsze … zarabianiem pieniędzy. Dokumenty zaksięguje za Ciebie Nasze Biuro Rachunkowe.

Klienci biur rachunkowych coraz częściej chcą mieć stały dostęp do bieżących danych księgowych swojej firmy o dowolnej porze dnia i bez względu na to gdzie się aktualnie znajdują.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom wprowadziliśmy możliwość prowadzenia i monitorowania stanu Państwa finansów online poprzez Internetowe Biuro Rachunkowe 4Profit.

4Profit łączy zalety bezpośredniego kontaktu z profesjonalnymi księgowymi z możliwością dostępu do raportów finansowych online oraz elektronicznej komunikacji z Państwa księgowym przez internet.

Biuro 4Profit świadczy usługi księgowe zarówno w formie tradycyjnej na terenie swojej siedziby oraz okolic gdzie Klient może osobiście dostarczać dokumenty do siedziby Naszego biura lub po wcześniejszym uzgodnieniu sami dojeżdżamy do Klienta po odbiór dokumentów a Klient nie ponosi w związku z tym żadnych dodatkowych kosztów. Poza tradycyjną obsługą księgową Nasze biuro oferuje również Klientom dostęp do oferowanych przez 4Profit usług w formie elektronicznej na terenie całego kraju.

4Profit zapewnia swoim Klientom prowadzenie księgowości na najwyższym poziomie i w zgodzie z obowiązującymi przepisami. Gwarantujemy bezpieczeństwo, biorąc ciężar odpowiedzialności za wykonywane usługi, dodatkowo posiadając polisę OC, która zapewnia Państwu pełne bezpieczeństwo korzystania z naszych usług. Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych o numerze 42112/2010. Mając na uwadze różnorodność prowadzonej przez Naszych Klientów działalności każdy Klient jest u nas traktowany indywidualnie i może liczyć na Nasze wsparcie.

Stałymi i najważniejszymi elementami standardu obsługi w Naszym biurze są przede wszystkim:

– sporządzanie dla Klientów okresowych podsumowań,
– informowanie ich z wyprzedzeniem o zmianach w przepisach i uprzedzanie o konsekwencjach wynikających z tych zmian,
– przypominanie o zbliżających się ustawowych terminach na wykonanie określonych przepisami czynności,
– w ramach obsługi dokonujemy reprezentacji Klienta przed Urzędem Skarbowym i ZUS
– gwarantujemy zachowanie całkowitej poufności w zakresie wszelkich informacji dotyczących naszych Klientów, zarówno w czasie realizacji współpracy, jak i po jej zakończeniu
– sprawozdawczość wg Międzynarodowych Standardów Rachunkowości

pelna ksiegowosc bielsko

Internetowe Biuro Rachunkowe

W ramach internetowego biura rachunkowego 4Profit poprowadzimy księgowość Państwa spółki, zmniejszymy czas poświęcany na komunikację z biurem a dodatkowo zyskają Państwo wyjątkową kontrolę i skuteczne narzędzia do zarządzania poprzez internetową platformę dostępną dla Klientów Naszego biura. Gwarantujemy pełną poufność i bezpieczeństwo danych. Po otrzymaniu dokumentów od Klienta rozpoczynamy proces księgowania, a każdy Klient otrzymuje stały, 24-godzinny zaszyfrowany dostęp do swoich danych.

Nasza platforma daje Państwu możliwość zalogowania się poprzez stronę internetową do zabezpieczonych i szyfrowanych serwerów z dowolnego miejsca w kraju i na świecie, na których mają Państwo pełen dostęp do danych księgowych firmy m.in.

rejestrów zakupów i sprzedaży
raportów i zestawień
sprawozdań finansowych
deklaracji podatkowych
– podatek od towarów i usług
– podatki dochodowe
– ZUS

systemu kadr i płac – który nie tylko tworzy zgrabną listę pracowników, ale również gromadzi wszystkie dokumenty kadrowe zebrane i uporządkowane w jednym miejscu.
darmowego programu umożliwiającego fakturowanie i przesłanie faktur online do biura rachunkowego bezpośrednio z Państwa komputera
kalendarium zobowiązań finansowych ( terminy wymagalności faktur i innych zobowiązań ) z powiadomieniem na e-mail
dostęp do zamówień, ofert oraz faktur, które pozwalają na automatyczne fakturowanie Państwa kontrahentów
obsługi konta w internetowym biurze rachunkowym przez 24h
wydrukowania/ pobrania interesującego nas dokumentu bez konieczności kontaktu z Państwa księgowym
komunikacji z biurem rachunkowym online

Zespół 4Profit łączy kompetencje i doświadczenie. Młoda grupa księgowych, menagerów oraz doświadczona kadra zarządzająca pozwala na tworzenie efektywnych projektów działając przede wszystkim w interesie Naszych Klientów.