10
Mar

Biuro rachunkowe Bielsko

admin 0 comment
bielsko biała księgowi

Biuro rachunkowe Bielsko

Biuro rachunkowe Bielsko to spojrzenie na nasze piękne miasto pod kątem podatkowym. W Bielsku funkcjonują dwa Urzędy Skarbowe. Pierwszy z nich umieszczony w centralnej części miasta przy ulicy Teodora Sixta 17, drugi trochę bardziej na uboczu przy ulicy Generała Stanisława Maczka 73.

Wielkość ludności miasta wynosi około 4% całkowitej ludność województwa śląskiego, co przekłada się w praktyce na ponad 82 tysiące mężczyzn i 92 tysiące kobiet. Samo miasto stanowi centrum prawie 350 tysięcznej aglomeracji bielskiej. Nasze miasto należy do jednego z 11 okręgów przemysłowych kraju. Bielski Okręg Przemysłowy obejmuje swoimi skrzydłami przemysł włókienniczy, spożywczy, samochodowy i maszynowy. Jeżeli szukasz Biuro rachunkowe Bielsko skontaktuj się z Nami.

Według danych demograficznych następuje ujemne saldo migracji. Delikatnie, ale ciągle ulega zmniejszeniu liczba mieszkańców. Stopa bezrobocia  na dzień 31.12.2107 wynosi 2,3% dla miasta Bielsko Biała czyli nie jest źle biorąc pod uwagę 5,2% na Śląskie. Do Grudnia 2017 do Urzędu Pracy nie wpłynęły żadne dane dotyczące zwolnień grupowych. Biorąc pod uwagę ogólne statystyki dotyczące lokalnego rynku pracy to bezrobocie utrzymuje się na mniej więcej stałym poziomie.

Samo Bielsko Biała jest uznawane w krajowych rankingach za jedno z atrakcyjniejszych miastem dla biznesu w kategorii ” Miasta 150-300 tysięcy mieszkańców”.  W rejestrze REGON na terenie Bielska jest zarejestrowanych około 24 tysięcy firm z czego ok.97% to przedsiębiorstwa prowadzone przez osoby prywatne. Z tych cyfr wyłania się obraz miasta jako terenu, który prężnie się rozwija. Wśród całkowitej liczbie firm ponad 30% to branże zajmujące się handlem detalicznym oraz hurtowym.  Duży odsetek to naprawy związane z motoryzacją, obsługa nieruchomości oraz wynajem. Sam przemysł w Bielsku Białej skupia się w Komorowicach oraz Wapiennicy. Również ulica Komorowicka i Piekarska to miejsca gdzie grupują się duże zakłady produkcyjne.

Mnogość firm i ich ciągły rozwój wymaga wsparcia takich zespołów jak 4Profit. Od wielu lat zajmując się sprawami księgowymi na terenie BB i okolic. Prowadzimy księgowość i kadry w Twojej firmie żebyś mógł skoncentrować się na rozwoju swojego biznesu.

Share
0 comment
adminCreative art